Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Inscription

* Required field.
Name *
Username *
Password *
Email *

Shpërthimi me eksploziv në Shkodër, ja kush janë 7 të plagosurit (Emrat)

SHKODËR- Shtatë persona mbetën të plagosur nga një shpërthim sot në Shkodër. Dyshohet se një sasi eksplozivi u vendos në një motoçikletë pranë një ndërtese dy katëshe në lagjen “Rus” ku ndodhet edhe selia e shoqatës së pakicave serbe.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e ngjarjes dhe nuk dihet ende se kush ishte shënjestra e këtij atentati. “BalkanWeb” ka arritur të sigurojë emrat e 6 personave që mbetën të lënduar, 2 prej tyre janë më rëndë dhe janë dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar, ndërsa 5 të tjerë ndodhen në spitalin e Shkodrës.

TË PLAGOSURITArjola Gjonaj, 31 vjeçe,Pjetër Arra, 53 vjeç,Gentian Suca, 40 vjeç,Ditmir Myftia, 32 vjeç,Pjetër Daka, 60 vjeç,Lulzim Kullaj 42 vjeç,Gardosileviç Roikq 50 vjeç(m.k/BalkanWeb)

Read more http://www.balkanweb.com/site/shperthimi-me-eksploziv-ne-shkoder-ja-kush-jane-6-te-plagosurit-emrat/


Help us tackle fake news.
Rate this article for better journalism.

Average Rating :

You are not logged in. Please login to continue

Article Quality:
I recommend:

Ratings

 SidebarRight
Suggestions to follow
Users
13474