Log in Register

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Inscription

* Required field.
Name *
Username *
Password *
Email *

Rudina Dembacaj prezanton për herë të parë vajzën

image

image Ajo është një nga aktoret më të dashura të humorit, e së fundmi e kemi parë duke kërcyer në skenën e Dance With Me.

Rudina Dembacaj një vit më parë u bë nënë e një vajze ne emrin Viktoria, të cilën deri tani nuk e kishte prezantuar asnjëherë.

image

Por, në një intervistë për revistën Class, ajo ka pozuar së bashku me bashkëshortine saj Aleksin dhe të voglën e tyre.

Read more http://lajmifundit.al/2017/12/rudina-dembacaj-prezanton-per-here-te-pare-vajzen/


Help us tackle fake news.
Rate this article for better journalism.

Average Rating :

You are not logged in. Please login to continue

Article Quality:
I recommend:

Ratings

 SidebarRight
Suggestions to follow
Users
13090